SESJE KOMERCYJNE

Prowadzisz swój biznes i chcesz, by klienci o nim usłyszeli? W osiągnięciu celu może pomóc Ci fotografia reklamowo-komercyjna. W warszawskim studio wykonuję zdjęcia produktowe, portretowe, korporacyjne i kulinarne. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu.

Czym są sesje komercyjne?

To wszelkiego rodzaju zdjęcia reklamowe mające za zadanie prezentować firmę lub/i jej ofertę z jak najlepszej strony. Mogą przybierać różne formy, najbardziej popularną jest fotografia modowa, portretowa oraz biznesowa ukazująca sylwetki właścicieli lub pracowników danego przedsiębiorstwa, a także produktowa, w tym packshoty, czyli ujęcia towarów zrobione na białym tle w technice bezcieniowej, czasem też z odbiciem lustrzanym. Ostatnimi czasy coraz więcej wykonuje się również sesji kulinarnych prezentujących np. różnorodne dania serwowane w danym lokalu gastronomicznym.

Po co wykonywać sesje komercyjne?

Odpowiedź jest prosta: w celach reklamowych. Fotografia korporacyjna, portretowa, kulinarna czy też packshoty powstaje po to, by promować jakiś produkt/usługę/firmę. W obecnych czasach coraz więcej konsumentów zwraca uwagę bardziej na formę wizualną niż na opis, dlatego tak ważne jest, by zadbać o ten aspekt biznesu. Obraz mówi niekiedy o wiele więcej niż słowo pisane, jest też bardziej atrakcyjny dla potencjalnych kontrahentów i klientów. Profesjonalnie wykonane zdjęcia pomogą pokazać nie tylko to, czym się zajmuje Twoja firma, ale też to, kim jesteś.

Co mogę Ci zaoferować?

W warszawskim studio wykonuję fotografie:
- reklamowe,
- mody / zdjęcia do lookbook-ów,
- portretowe,
- korporacyjne,
- biznesowe,
- kulinarne,
- produktowe typu packshot.

Wyceny sesji komercyjnych zawsze dokonuję indywidualnie. Na swoim koncie mam wiele udanych realizacji zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moim portfolio.